Bezpečná platba

Platební metody

  • Visa & mastercard

    Platba je posledním krokem procesu nákupu. Nikdy by neměla být překážkou. Náš obchod věnuje tomuto bodu zvláštní pozornost, protože provádění plateb v zabezpečeném prostředí je primárním zájmem zákazníků. S růstem elektronického obchodování a v poslední době s vývojem e-commerce je nezbytné zvolit platební řešení optimalizované pro chytré telefony a tablety. Stejně důležité je zvolit řešení, které nabízí specifický výběr kreditních karet, které jsou nejoblíbenější na cílových trzích obchodníků. Bereme karty Visa a MasterCard, protože jsou široce využívány zákazníky z oblasti internetu.

  • Bezhotovostní platba

    Bezhotovostní platba je způsob platby za zboží a služby, které nezahrnují výměnu hotovosti. Mezi příklady bezhotovostních platebních nástrojů patří bankovní převod a kreditní či debetní karty. V České republice se většina bezhotovostních plateb provádí pomocí bankovního převodu, kreditních karet, debetních karet a elektronického platebního systému nazývaného automatizovaný clearinghouse (ACH) - souhrnně označované jako maloobchodní bezhotovostní platby. Stačí si vybrat, který z uvedených způsobů bezhotovostního platebního styku je pro vás výhodnější.

  • Platba v hotovosti

    Hotovostní platba je forma likvidních peněžních prostředků poskytnutých spotřebitelem poskytovateli zboží nebo služeb (v daném případě náš obchod) jako náhrada za obdržení produktů, které poskytujeme. U většiny tuzemských obchodních transakcí se platba v hotovosti obvykle provádí v měně země, ve které se transakce provádí, buď v papírové měně, v mincích nebo ve vhodné kombinaci. Hotovost po ruce může být skvělý způsob, jak se vyhnout nadměrným výdajům. Můžete si přesně vybrat, kolik peněz jste ochotni utratit, a zastavit výdaje, když nemáte hotovost.