Doprava &
dodání zboží

Dobrý den, vítejte na stránce odeslání a doručení! Zde si můžete přečíst podrobnosti o malém životním cyklu vaší objednávky od chvíle, kdy zadáte objednávku, až po nové poklady, které dorazí ke dveřím. Nejprve si vyberete produkt, který se vám líbí. Poté vložíte do nákupního košíku a několika kliknutími projdete proces placení. Náš obchod nabízí několik způsobů platby a doručení, takže máte možnost si vybrat, který z nich je pro vás nejvhodnější.

Způsoby doručení

 • Hotovostní platba

  Pokud zvolíte hotovost a způsob přepravy, uvědomte si, že to znamená, že byste měli zaplatit hotovost za zakoupené zboží a odnést je sami. V tomto případě nenabízíme kreditní účty a doručovací službu. Toto je společná zásada pro hotovost a způsob doručení. Není pro vás příliš pohodlné? Přečtěte si dále a zjistěte, jaké další způsoby dodání nabízíme. Ujistěte se, že jsme předvídali různé situace a nabízíme další způsoby doručení, které vám nejlépe vyhovují.

 • Objednávka z pohodlí domova

  Zásilkový bod je snadný a pohodlný způsob, jak přijímat položky ve vašem městě. Nakupujte v našem internetovém obchodě, vyberte zboží, vyberte způsob doručení a platby. 

 • Dovoz až domů či do zaměstnání

  Přebíráme veškerou odpovědnost za řešení všech úkolů souvisejících s přepravou zboží z našeho provozu ke dveřím kupujícího/příjemce a absorbovat veškeré náklady a rizika. Jinými slovy: prodejní cena zahrnuje všechny náklady za to, že bude zboží doručeno k Vašim dveřím.

 • Platba jinými měnami

  V případě zájmu o platbu jinou měnou, nežli Českými korunami, se předem informujte u obsluhy